Location : Home > T > T95R107K010LSAL
T95R107K010LSAL
Share on FacebookShare on Facebook
T95R107K010LSAL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
T95R107K010LSAL CAP TANT 100UF 10V 10 2824 1518400 Vishay Sprague 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
T95R107K010LSAL CAP TANT 100UF 10V 10 2824 891400 Vishay Sprague 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
T95R107K010LSAL Tantalum Capacitors - Solid SMD 100uF 10volts 10 R cs Conf HiRel COTS 80,000 Vishay/Sprague 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
T95R107K010LSAL Originalnew 48105 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk