Location : Home > T > T95R476K020LSAL
T95R476K020LSAL
Share on FacebookShare on Facebook
T95R476K020LSAL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
T95R476K020LSAL CAP TANT 47UF 20V 10 2824 1440400 Vishay Sprague 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
T95R476K020LSAL CAP TANT 47UF 20V 10 2824 780400 Vishay Sprague 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
T95R476K020LSAL Tantalum Capacitors - Solid SMD 47uF 20volts 10 R cs Conf HiRel COTS L 80,000 Vishay/Sprague 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd