Location : Home > T > TNPW08053K92BETA
TNPW08053K92BETA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW08053K92BETA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW08053K92BETA RES 3.92K OHM 1/8W 0.1 0805 5563 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
TNPW08053K92BETA 15+ 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
TNPW08053K92BETA Thin Film Resistors - SMD 3.92Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd