Location : Home > T > TNPW08054K02BETA
TNPW08054K02BETA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW08054K02BETA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW08054K02BETA RES 4.02K OHM 1/8W 0.1 0805 10000 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
TNPW08054K02BETA Thin Film Resistors - SMD 4.02Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
TNPW08054K02BETA Thin Film Resistors - SMD 4.02Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
TNPW08054K02BETA Thin Film Resistors - SMD 4.02Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com