Location : Home > T > TVX2V2R2MAD
TVX2V2R2MAD
Share on FacebookShare on Facebook
TVX2V2R2MAD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TVX2V2R2MAD RoHS 54805 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TVX2V2R2MAD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 350volts 2.2uF 8x16 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TVX2V2R2MAD RoHS Compliant 40074 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
TVX2V2R2MAD CAP ALUM 2.2UF 20 350V AXIAL 139520 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.