Location : Home > U > UCD0J220MCL1GS
UCD0J220MCL1GS
Share on FacebookShare on Facebook
UCD0J220MCL1GS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UCD0J220MCL1GS 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UCD0J220MCL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 6.3volts 22uF 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UCD0J220MCL1GS CAP ALUM 22UF 20 6.3V SMD 99190 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
UCD0J220MCL1GS CAP ALUM 22UF 20 6.3V SMD 1430200 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com