Location : Home > U > UUD1C150MCL1GS
UUD1C150MCL1GS
Share on FacebookShare on Facebook
UUD1C150MCL1GS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UUD1C150MCL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 16volts 15uF Snap-In Audio smal 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UUD1C150MCL1GS 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UUD1C150MCL1GS CAP ALUM 15UF 16V 20 SMD 441960 Nichicon 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
UUD1C150MCL1GS RoHS Compliant 39286 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
UUD1C150MCL1GS CAP ALUM 15UF 20 16V SMD 1430500 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com