V110C12M100BF3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 12V 100W
V110C12M100BF3 VICOR 2000 2013+ 110V Input Micro Family DC-DC Converter Module Protec Engineering (S) Pte Ltd