Location : Home > V > V110C12M100BL3
V110C12M100BL3
Share on FacebookShare on Facebook
V110C12M100BL3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V110C12M100BL3 110V Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PM3-PRWD Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator White, Cool 120¡ã 8 V ~ 48 V 20mA Round with Domed Top, 5.80mm