Location : Home > W > WHB1R0FE
WHB1R0FE
Share on FacebookShare on Facebook
WHB1R0FE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
WHB1R0FE RES 1 OHM 1W 1 AXIAL 911500 Ohmite Deliver Now FindCores Electronics Inc.
WHB1R0FE Wirewound Resistors - Through Hole 1watt 1ohm 1 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com