Location : Home > W > WHB200FE
WHB200FE
Share on FacebookShare on Facebook
WHB200FE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
WHB200FE Wirewound Resistors - Through Hole 1watt 200ohm 1 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
WHB200FE RES 200 OHM 1W 1 AXIAL 911400 Ohmite Deliver Now FindCores Electronics Inc.