Location : Home > A > ASDMPC-33.000MHZ-LR-T3
ASDMPC-33.000MHZ-LR-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASDMPC-33.000MHZ-LR-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASDMPC-33.000MHZ-LR-T3 OSC MEMS 33.000MHZ CMOS SMD 41855 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASDMPC-33.000MHZ-LR-T3 OSC MEMS 33.000MHZ CMOS SMD 139630 Abracon LLC NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ASDMPC-33.000MHZ-LR-T3 OSC MEMS 33.000MHZ CMOS SMD 57279 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASDMPC-33.000MHZ-LR-T3 OSC MEMS 33.000MHZ CMOS SMD 87990 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASDMPC-33.000MHZ-LR-T3 OSC MEMS 33.000MHZ CMOS SMD 87990 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
146-83-650-41-035101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 50POS GOLD
146-83-650-41-035101 IC 59450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
146-83-650-41-035101 Preci-Dip 157760 2016+ CONN IC DIP SOCKET 50POS GOLD Unitronix Electronics Limited
146-83-650-41-035101 Preci-Dip 278310 2016+ CONN IC DIP SOCKET 50POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-1546226-1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
2-1546226-1 IC 56270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1546226-1 TE Connectivity AMP Connectors 157160 2016+ TERM BLOCK PLUG 21POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
2-1546226-1 TE Connectivity AMP Connectors 297930 2016+ TERM BLOCK PLUG 21POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
546-83-364-17-091147 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 364POS GOLD
546-83-364-17-091147 Preci-Dip 147890 2016+ CONN SOCKET PGA 364POS GOLD Unitronix Electronics Limited
546-83-364-17-091147 Preci-Dip 287790 2016+ CONN SOCKET PGA 364POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
315-93-111-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 11 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
315-93-111-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 146930 2016+ CONN STRIP SOCKET 11POS LO PRO Unitronix Electronics Limited
315-93-111-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 298090 2016+ CONN STRIP SOCKET 11POS LO PRO Renxim Technology Limited. sales@renxim.com